KONKURS "MAŁY-WIELKI CZYTELNIK 2022 r."

CENTRUM  KULTURY  I  BIBLIOTEKA  W  NOWEJ  SARZYNIE

zaprasza

do wzięcia udziału w konkursie

"MAŁY- WIELKI  CZYTELNIK  2022 r."

• Polega on na wyłonieniu czytelników, którzy w trakcie trwania konkursu wypożyczą i przeczytają jak największą liczbę książek.
  • Aby wziąć udział w konkursie należy zgłosić swoje uczestnictwo w bibliotece publicznej w Nowej Sarzynie lub dowolnej filii.
  • Po 10 wizytach w bibliotece, zakończonych wypożyczeniami przynajmniej jednej książki, przewidziany jest upominek – niespodzianka.
  • Wypożyczenie 1 książki = 1 pkt na koncie uczestnika konkursu.
  • Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w dwóch kategoriach wiekowych: w wieku przedszkolnym (3-6 lat) oraz szkolnym (1-5 klasa)
  • Czas trwania konkursu   14.02.2022  -  31.VIII.2022r.
  • Po zakończeniu konkursu najaktywniejsi czytelnicy otrzymają atrakcyjne nagrody.
  • Regulamin konkursu do wglądu w bibliotekach publicznych.

Serdecznie

zapraszamy