Udział w Akcji EKOLOGICZNEJ

Najbliższe otoczenie, ścieżki, las, piękno przyrody i…śmiecie!
Przedszkolaki, zaopatrzone w worki foliowe i rękawice ochronne, włączyły się do akcji ekologicznej na rzecz poszanowania środowiskai z wielkim zaangażowaniem porządkowały swoje najbliższe otoczenie.
Powiedzmy #stopsmieceniu i posprzątajmy nasze otoczenie! Kontynuujemy rozpoczęty challenger! Przedszkole Samorządowe w Woli Zarzyckiej nominuje Przedszkole w Łętowni. Instytucje/osoby nominowane, w porozumieniu z sołtysem/przewodniczącym osiedla, wybiera miejsce do posprzątania. Sprzątanie powinno odbyć się w dniach wskazanych w harmonogramie (Łętownia 06.10, 07.10, 08.10.2021 )- ZGK odbierze wówczas śmieci. Z akcji należy zrobić fotorelację i zamieścić na Facebooku z dopiskiem: #stopsmieceniu, #dzilajlokalnie lub na stronie internetowej oraz nominować kolejne instytucje/osoby.

FOTORELACJA W GALERII ZDJEĆ :)