POWIATOWY FESTIWAL TALENTÓW

ZAJĘCIE II MIEJSCA

W Powiatowym Festiwalu Talentów „Iskierka”

Nasze przedszkole brało udział w Powiatowym Przedszkolnym Festiwalu Talentów „Iskierka” organizowanym dla przedszkolaków
z powiatu leżajskiego. Festiwal miał na celu odkrywanie wyjątkowych zdolności u dzieci i zaprezentowanie ich szerokiej publiczności na scenie MCK.
Był również konkursem ocenianym przez profesjonalnych jurorów, którzy wybrali „Laureatów Festiwalu”.

Z naszego przedszkola udział w konkursie wzięła grupa taneczna- Amelka C., Sara K., Martynka S., Gabrysia S., Sabinka P. z grupy II, prezentując taniec
z wstążkami gimnastycznymi.

Festiwal przebiegał w dwóch etapach:

- eliminacje powiatowe przeprowadzone w MCK w dniu 12 maja br. kwalifikujące dzieci do koncertu finałowego
- koncert finałowy w dniu 30 maja br. godz. 15.00.

30 maja w Atrium MCK odbył się Koncert finałowy, podczas którego jurorzy, przyznali naszej grupie tanecznej II miejsce.

Laureatki Festiwalu otrzymały dyplomy i pamiątkowe medale z Pippi – symbol festiwali „Iskierka”.

Jeszcze raz gratulujemy  Laureatkom Festiwalu!