PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE W WOLI ZARCZYCKIEJ
Menu
Strona głowna  /  Aktualności  /  BAL KARNAWAŁOWY
BAL KARNAWAŁOWY
data dodania: 2022-02-03 16:44:49

     Dla naszych przedszkolaków Bal Karnawałowy to dzień wyjątkowy, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.
Tegoroczna zabawa karnawałowa odbyła się 3 stycznia 2022 r.
Ze względu na obecnie panującą pandemię wszystkie grupy bawiły się w swoich salach, pięknie przystrojonych w kolorowe balony, serpentyny, dekoracje, a wszystko to wprowadziło dzieci w radosny nastrój, zachęcając do wspaniałej zabawy. Tego dnia już od rana rozbrzmiewała wesoła muzyka, a w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Przedszkolaki przebrane były za bohaterów znanych bajek, a  podczas prezentacji wyjątkowych strojów, wszyscy z wielkim zaciekawieniem oglądali przebrania kolegów i koleżanek. Radości przedszkolaków nie było końca. Dzieci świetnie bawiły się przy różnych rytmach, dziecięcych przebojach oraz konkursach, pląsach i zabawach muzyczno-ruchowych, które wprawiły wszystkich w karnawałowy nastrój.

Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom, które spędziły czas w miłej, bajecznej atmosferze.Komentarze
Dodaj komentarz
Imię i Nazwisko
Adres e-mail
Komentarz
Wpisz wynik: 2+3