Strona głowna  /  Aktualności  /  PRZEGLĄD CZYTELNICZY "POCZYTAJKA 2021"
PRZEGLĄD CZYTELNICZY "POCZYTAJKA 2021"
data dodania: 2021-06-10 17:31:37

Przegląd Umiejętności Czytelniczych "POCZYTAJKA 2021"

10 czerwca na przedszkolnym placu zabaw w Woli Zarczyckiej odbył się Przegląd Umiejętności Czytelniczych "POCZYTAJKA 2021". Mimo kapryśnej pogody, słoneczko dzielnie słuchało – wraz z pięciolatkami, jak dzieci 6 letnie czytały bajeczkę serii logopedycznej "Kocham czytać" Jagody Cieszyńskiej pod tytułem "Jagoda i Janek jadą na wakacje". Każde dziecko otrzymało upominek a dzieci wyróżnione, dodatkowo bajeczki do czytania.
A byli to: Milena Patrzylas, Zuzanna Tupaj, Karol Bandelak, Szymon Kulec i Karol Perlak. Organizatorem przeglądu było Przedszkole Samorządowe w Woli Zarczyckej we współpracy z Miejską i Gminną Biblioteką Publiczną w Nowej Sarzynie - Filia w Woli Zarczyckiej oraz Poradnią Psychologiczno-Pedagogicznej w Leżajsku. Fundatorami nagród, oprócz organizatorów, byli: Pan Andrzej Chmura Prezes Zarządu Podkarpackiego Centrum Hurtowego AGROHURT S.A w Rzeszowie oraz F.H.U EURYDYKA 2 – Księgarnia w Leżajsku.

Bardzo dziękujemy.

Mamy nadzieję spotkać się znowu za rok :)