Strona głowna  /  OGŁOSZENIA

DRODZY RODZICE!

W związku z zaistniałą sytuacją zawieszenia zajęć
w przedszkolu w trosce o naszych wychowanków na stronie
w zakładce
RAZEM W DOMU, LOGOPEDIA oraz JĘZYK ANGIELSKI będą umieszczane dla Państwa różne materiały, propozycje zabaw, ćwiczeń, zajęć oraz treści utrwalające do samodzielnego wykorzystania z dziećmi
w domu. Materiały będą udostępniane dla poszczególnych grup wiekowych. Przekazywane treści będą zgodne z podstawą programową wychowania przedszkolnego oraz planami pracy dydaktyczno-wychowawczej w bieżącym miesiącu.

PRZESYŁAMY SERDECZNE POZDROWIENIA DLA PRZEDSZKOLAKÓW I RODZICÓW

ORAZ ŻYCZYMY DUŻO ZDROWIA!

DO ZOBACZENIA!

VI EDYCJA KONKURSU EKOLOGICZNEGO "ZIELONA GMINA 2020"

W naszym przedszkolu będzie organizowana zbiórka butelek PET. Akcja ma na celu przybliżyć dzieciom konieczność podejmowania działań ekologicznych. Uczestnicy zbierają niepotrzebne, zużyte plastikowe butelki PET, które następnie trafiają do powtórnego przerobu. Koordynatorem akcji jest Burmistrz Miasta i Gminy Nowa Sarzyna.

Zbiórka butelek będzie odbywać się
w miesiącach marzec 2020r, maj 2020r.

Zbieranie butelek do 22.05.2020r.

PODSUMOWANIE AKCJI- CZERWIEC 2020r.

Prosimy również o zbiórkę nakrętek i przynoszenie ich do przedszkola. Nakrętki będą przekazane na cel charytatywny

Ostatnia aktualizacja: 2020-04-01