PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE W WOLI ZARCZYCKIEJ
Strona głowna  /  Aktualności  /  DZIEŃ BABCI I DZIADKA
DZIEŃ BABCI I DZIADKA
data dodania: 2019-01-24 22:30:35
 
DZIEŃ BABCI I DZIADKA
W Styczniu w dniach 21-24 w Ośrodku Kultury odbywały się bardzo ważne spotkania, na które przybyli szczególni goście. Świętowaliśmy, bowiem Dzień Babci
i Dziadka. Dziadkowie i babcie licznie przybyli na uroczystości. Każda z grup przygotowała część artystyczną w inny dzień. Dziadkowie mogli zobaczyć jak pięknie występują ich wnuczęta.
Przedszkolaki śpiewały piosenki, tańczyły i recytowały wierszyki, wystawiały inscenizacje, a wszystko to dla swoich ukochanych dziadków. Grupa V, dzieci 6-letnich przedstawiła Jasełka. W trakcie spotkań w każdej grupie goście byli poruszeni, a w ich oczach można było dostrzec łzę wzruszenia. Występy dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami. Kolejną niespodzianką dla naszych wspaniałych gości było wręczanie własnoręcznie wykonanych przez dzieci upominków. Następnie wszyscy rozkoszowali się pysznymi słodkościami. Natomiast 24 stycznia w godzinach popołudniowych odbyło się spotkanie dla wszystkich babć i dziadków. Podczas tego spotkania wszyscy mieli okazję wspólnie pokolędować, porozmawiać, potańczyć i miło spędzić czas przy orkiestrze, która umilała to spotkanie, przebiegające w serdecznej atmosferze.
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Komentarze
Dodaj komentarz
Imię i Nazwisko
Adres e-mail
Komentarz
Wpisz wynik: 2+3