Strona głowna  /  Aktualności  /  Dzień Babci i Dziadka
data dodania: 2018-01-28 22:28:07

W zimowy miesiąc- styczeń wpisane są takie dni, które wzbudzają ogromne emocje –  to święto Babci i Dziadka. Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią dzieciństwo udanym i szczęśliwym. Dlatego w podzięce za ich wielkie serce, w dniach 22-26 stycznia  2018r. odbyły się w Domu Kultury uroczyste spotkania, które stały się tradycją w naszym przedszkolu. Pani Dyrektor Teresa Flis wraz z nauczycielkami witała ciepłymi słowami szanownych gości, składając im serdeczne życzenia. Zgromadzeni babcie i dziadkowie mogli podziwiać umiejętności swych wnuków prezentujących wiersze, piosenki, tańce oraz inscenizację Jasełek w gr. V dzieci 6-letnich. Mali artyści w ten sposób mogli podziękować za trud włożony w ich wychowanie. Wszędzie słychać było gromkie „ Sto lat”, które bardzo wzruszało gości.  Na koniec wszystkie wnuczęta obdarowały swoich  bliskich własnoręcznie przygotowanymi upominkami. Goście ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy i wielkimi brawami dziękowali za występy. Dopełnieniem uroczystych spotkań były słodkie poczęstunki oraz wspólne śpiewy.  Atmosfera była uroczysta, podniosła i pełna radości. Święto Babci i Dziadka to dzień pełen uśmiechu, wzruszeń i radości.