Jasełka, spotkanie wigilijne

KIERMASZ ŚWIĄTECZNY
                                                                                                                      Gwiazdka w Wieży Babel
      Dnia 19.12.2014r. w Domu Kultury odbyły się Jasełka przygotowane przez dzieci 6-letnie. Na uroczystość przybyli rodzice oraz zaproszeni goście. Przepiękne kostiumy, dekoracje oraz kolędy wprowadziły wszystkich w prawdziwy Bożonarodzeniowy nastrój. Po części artystycznej nadszedł moment dzielenia się opłatkiem, składania świątecznych życzeń oraz wspólnego kolędowania.
Po Jasełkach, każda grupa rozeszła się do przedszkola, do swoich sal, gdzie na dzieci czekały pięknie ustrojone sale, udekorowane stoły oraz uroczysty obiad.
Gwiazdka w Wieży Babel
                           ... Gwiazdki przedstawią Jasełka pt. Tajemnica narodzenia Pana Jezusa                                                              Gwiazdka w Wieży Babel                                                        Gwiazdka w Wieży Babel