Strona głowna  /  Aktualności  /  Jasełka i wigilia
Jasełka i wigilia
data dodania: 2019-12-20 22:51:36

W dzień przedszkolnej Wigilii 20.12.2019r. w całym przedszkolu panowała radosna atmosfera.  Świąteczne dekoracje w całej placówce, dzieci w pięknych strojach wprowadzały nastrój oczekiwania na wyjątkowe, niecodzienne wydarzenia.
O godzinie 10.00 wszyscy zebraliśmy się w sali w Domu Kultury, aby obejrzeć Jasełka wystawiane przez grupę V,
6-latków przygotowanych przez Panią Barbarę Mścisz. Przepiękna dekoracja, wspólny śpiew pięknych kolęd
i pastorałek wprowadziły wszystkich zebranych w świąteczny nastrój. Pani Dyrektor złożyła dzieciom i pracownikom przedszkola najlepsze bożonarodzeniowe życzenia, wszyscy podzieliliśmy się opłatkiem, a następnie udaliśmy się do przedszkola, gdzie zasiedliśmy przy odświętnie nakrytych stołach, aby zjeść świąteczny posiłek. Podczas posiłku cicho rozbrzmiewały kolędy.