PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE W WOLI ZARCZYCKIEJ
Strona głowna  /  Aktualności  /  Piknik Rodzinny "Rodzina Razem"
Piknik Rodzinny "Rodzina Razem"
data dodania: 2019-06-02 18:49:50

 

          Dnia 2 czerwca 2019 r. w niedzielne popołudnie na przedszkolnym placu zabaw odbył się Piknik Rodzinny "Rodzina Razem". Jak co roku na przedszkolnym święcie zgromadziły się całe rodziny, zaproszeni goście, społeczność lokalna. W tym dniu przygotowaliśmy wiele atrakcji. Dzieci mogły korzystać nieodpłatnie z dmuchańców, trampolin, basenu z kulkami, malowania buźki, przejażdżki bryczką oraz z wielu innych atrakcji. Były sklepiki i stoiska z grillowaną kiełbaską, ziemniaczkami z serem, domowymi wypiekami, lodami i innymi smakołykami. Całkowity koszt ze sprzedaży został przeznaczony na rzecz przedszkola.
Rodzina była motywem przewodnim pikniku. Wszyscy jego członkowie oraz zaproszeni goście, mieli okazję zobaczyć występy przedszkolaków na scenie. Każda z grup zaprezentowała tańce w pięknych strojach. Po występach dzieci rozpoczęły się wspólne zabawy, konkursy prowadzone przez panie animatorki, które uświetniły ten dzień. To nie koniec atrakcji, ponieważ na scenie wystąpił zespół Voice, który do późnego wieczora umilał wszystkim czas. Piknik Rodzinny okazał sią źródłem wielkiej radości i wspaniałej zabawy, podczas której panowała miła i rodzinna atmosfera.


Wszystkim sponsorom wydarzenia oraz tym, którzy zaangażowali się w organizację i przebieg pikniku, serdecznie dziękujemy.  

 Komentarze
Dodaj komentarz
Imię i Nazwisko
Adres e-mail
Komentarz
Wpisz wynik: 2+3